Starší příspěvky

  • expand2021 (64)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Mezinárodní XIXASTAR

Dne 21. května 2018 poprvé opustila mezinárodní pěvecká soutěž XIXASTAR hranice Staré Vsi. Letošní mezinárodní pěvecké klání za účasti zpěvaček a zpěváků z Polska, Česka a Slovenska proběhlo v kulturním domě ve slovenské Rakové. Pěvecké výkony byly na vysoké úrovni a rozhodování poroty díky různorodosti repertoáru bylo velmi těžké. Naši školu reprezentovala pouze děvčata: Štěpánka Nyklová, Natálie Štegnerová, duo Amálie Zahrádková a Tereza Pudová a s vlastním kytarovým doprovodem Bára Hranická. První místo si odnesla Bára Hranická a třetí místo Natálie Štegnerová. Děkuji paní učitelce Klimešové za přípravu a klavírní doprovody. Byl to krásný zážitek mezi přáteli, korunovaný medailovým umístěním. Foto

Pavel Plečka