Starší příspěvky

  • expand2021 (101)
  • expand2020 (173)
  • expand2019 (144)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Mezinárodní projekt

Ve dnech 23. a 24. 5. jsme se opět potkali s našimi přáteli ze Slovenska z Rakové. Tentokrát na půdě naší staroveské školy. 20 slovenských žáků a 20 žáků naší osmé třídy společně plnili projekt s názvem „ Spoločné prepojenie skúseností“, který byl zaměřený na ekologii.  Společně jsme navštívili záchrannou stanici Bartošovice a OZO Ostrava. Pro žáky jsme měli připravené i EKO dopoledne a sportovní odpoledne.

Vzájemné propojení zkušeností z oblasti třídění odpadu a ekologie bylo prospěšné pro všechny zúčastněné a těšíme se na další společný projekt. Foto

                                                                                                                                                         Zuzana Stejskalová