Starší příspěvky

  • expand2021 (101)
  • expand2020 (173)
  • expand2019 (144)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Vítáme tě, podzime!

Nemohli jsme přehlédnout, že už venku panuje podzim. A jak je naším dobrým zvykem, přivítali jsme ho s rodiči, žáky a přáteli školy společně. V úterý 1. 10. se vestibul, jídelna a celá dolní chodba proměnila na tvořivou dílnu – vyráběli jsme totiž podzimní skřítky z dýní a rozmanitých přírodnin. Děti si mohly vyrobit také skřítka z papíru a nechybělo ani občerstvení pro všechny návštěvníky. Porota to letos neměla jednoduché, přesto vybrala nejoriginálnější a nejpovedenější dýňové skřítky, jejichž autoři si donesli domů malou odměnu.

Děkujeme všem za moc pěkné odpoledne a přejeme Vám krásný a pohodový podzimní čas. Foto

Veronika Chrástková