Starší příspěvky

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Srdce z láskou darované – výsledky veřejného hlasování

V únoru jsme vás informovali o zapojení naší školy do celostátního projektu pro dětské kolektivy Srdce s láskou darované. Cílem bylo věnovat srdce a potěšit někoho, kdo to potřebuje, podpořit tradiční lidské hodnoty, mezilidské vztahy a týmovou spolupráci. Žáci školní družiny srdce vyrobili a darovali rodině Paličkové z naší obce a zároveň symbolicky i všem, kteří přišli o člena své rodiny při tragédii ve FNO.

V rámci tohoto projektu bylo i veřejné hlasování, které jsme avizovali na našich stránkách i na stránkách obce. Celkově bylo do této soutěže zapojeno 223 škol a odesláno 123 500 hlasů. Z toho 7 382 hlasů patřilo našemu srdíčku a tento počet nám přinesl neuvěřitelné druhé místo. Děkujeme za každý váš hlas a podporu.

Zúčastněné žáky jistě potěší ceny, které obdrží – přívěšky Swarovski, dárky Centropen, hry, sladkosti i medaile. A nás všechny dřevěný certifikát pro školu a uveřejnění článku o naší práci v časopise AGE.

V současné době probíhá ještě hlasování odborné poroty, ale se vší úctou a pokorou – my už jsme vyhráli – potěšili jsme ty, kteří to potřebovali a cíl projektu jsme splnili na 100 %.

Stejskalová Zuzana