• expand2021 (63)

Výtvarná soutěž Ples očima dětí

Jak si představují ples děti? Co by na něm nemělo chybět, jak by se měli lidé obléknout nebo jaká je správná atmosféra k tanci?

Naši žáci si na tyto otázky odpověděli v hodinách výtvarné výchovy a pracovní činnosti. Měli návštěvníkům školního plesu, který se konal 21. února, představit, jak má správný bál či ples vypadat. Během února se tak především vestibul, chodby a školní jídelna proměnila v prostor plný módních návrhů, masek či výtvorů přímo dýchajících plesovou atmosférou.

Všechny práce byly očíslovány a vítězné kousky nevybírali pouze žáci, ale hlasování o nejpodařenější práci se zúčastnili také učitelé.

A kdo měl tedy nejoriginálnější nápad, nejzajímavější techniku nebo svým výtvarným výtvorem zkrátka nejvíce zaujal?

Na 1. stupni se umístili tito žáci:

1. místo: Piačinová Natálie Foto

2. místo: Hutěčka Štěpán Foto

3. místo: Velímová Anna Foto

Na 2. stupni se umístili tito žáci:

1. místo: Hamalová Kateřina Foto

2. místo: Daňová Michaela Foto

3. místo: Malyšková Viktorie Foto

Výhra v podobě dárkové karty do Forum Nová Karolína v hodnotě 500,- Kč, bude předána spolu s vysvědčením.