Starší příspěvky

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Odpolední činnosti našich žáků

Provoz školní družiny neboli odpoledních činností sice neprobíhá tak, jak jsme byli zvyklí, ale žáci si čas strávený se spolužáky umí užít stejně jako za normálního provozu před koronavirem. Máme v provozu celkem tři skupiny odpoledních činností. Žáci mají k dispozici hry i hračky, deskové hry či stavebnice. Tvoří, vyrábí, malují, modelují, stříhají a provádí mnoho jiných rukodělných činností, které rozvíjí jemnou motoriku, představivost, vnímaní i myšlení. Když počasí dovolí, chodíme ven, kde žáci hrají různé pohybové a míčové hry, nebo si užívají volnou hru. Žáci hrají stolní tenis, nebo cvičí relaxační cvičení s prvky jógy pro děti.

Ve středu 17. 6. 2020 proběhla ve skupině s prvňáky soutěž v hraní pexesa. Žáci soutěžili pilně a s nejvyšším soustředěním. Pořádně si procvičili svou paměť a zopakovali si písmena abecedy, protože motiv pexesa byl zaměřen na abecedu. Vítěz mohl být jen jeden a tím se stal Maxim Marek. Srdečně mu blahopřejeme. Foto

Vychovatelky školní družiny