• expand2020 (183)
  • expand2019 (142)

Opatření od 2. 11. 2020

Usnesením vlády České republiky ze dne 12. 10. 2020 dochází k uzavření škol. Toto opatření nadále trvá do odvolání. Vzhledem k tomu dochází k rozšíření synchronní online výuky.

Výuka bude probíhat distančním způsobem dle nastavených pravidel a synchronní online hodiny budou dle tohoto rozvrhu.

Požadavky ostatních předmětů, které nejsou zahrnuty v synchronní výuce budou umístěny na Komens nebo Teams.

Pokud se budou hodiny sourozencům překrývat, je možno využít mobilní aplikaci Teams v telefonu, popřípadě žáka omluvit.

Stravování v době distanční výuky

1. V případě distanční výuky mají žáci možnost stravovat se za dotovanou cenu.
  2. Všem žákům budou na dobu distanční výuky v listopadu obědy odhlášeny.
  3. Bude-li mít žák zájem se stravovat, přihlásí si obědy sám (nebo pomocí zákonného zástupce) dle stanovených obvyklých pravidel.
  4. Oběd si vyzvedne pouze do jídlonosiče u vstupu do kuchyně (nad poštou – dveře budou označeny) v době
    • 1. stupeň od 11.00 do 11.20 hodin
    • 2. stupeň od 12.15 do 12.45 hodin
    • Tyto časy je třeba respektovat, v jiné době nebude oběd vydán
    • Jídlonosič musí být opatřen příjmením dítěte a číslem čipu.

Školní družina je také až do odvolání uzavřena.

Velké poděkování patří vám, rodičům, kteří se svým dětem věnujete. Jsme si dobře vědomi toho, že zejména na 1. stupni by to bez vás nefungovalo. Velice si toho vážíme. Velké díky.

Yvetta Kunzová, ředitelka školy