Starší příspěvky

  • expand2021 (104)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Týdenní plán od 8. 3. 2021

Vážení rodiče a milé děti,
pevně doufám, že se máte v této nelehké době hezky a užíváte si slunečných dnů v přírodě všichni společně. Uplynul první týden výuky na dálku a nastává nám druhý týden, ve kterém se dozvíte něco málo o jarních květinách. Zkuste si zazpívat písničku s pohybem, protáhněte si tělíčka, poznávejte květiny, vyrobte si motýlka a nebo si vyberte další z nabízených aktivit. Opět jako minulý týden poprosím rodiče předškoláků, aby mi poslali na můj e-mail fotografie vypracovaných pracovních listů nebo fotografii jak tvoříte a pracujete. Posílat mohou samozřejmě rodiče i ostatní děti, pokud budete chtít. Budu se moc těšit na každý obrázek i fotografii.

Mějte se moc hezky a užívejte si společně strávený čas, všechny Vás moc zdravím.