Starší příspěvky

  • expand2021 (104)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Aktivity pro žáky školní družiny (22. – 26. 3.)

Milí žáci, bohužel i tento týden se ještě neuvidíme. Kdybychom byli ve škole, už bychom vítali jaro. Mezi nejhezčí symboly jara patří zajíček. Proto jsem si pro vás přichystala jednoho na vyrábění. K tvoření budete potřebovat papír, tužku, nůžky, pastelky. Postup je jednoduchý: obkresli svou ruku, vystřihni, založ prsty dozadu dle foto a vymaluj. 23. 3. je Světový den vody. Při této příležitosti byste si mohli vyrobit obrázek pomocí vody. Budete potřebovat papír (čtvrtku), vodu ve sklenici, jar (saponát), temperovou nebo vodovou barvu a brčko. Návod. Na procvičení orientace zkuste Bludiště se sovičkou a Žabka chytá mouchu. Na procvičení matematiky: číselná omalovánka Slepice a Sudoku. Ověř své znalosti pomocí Tajenky a Hádanek. A abychom sluníčko k nám co nejvíce přitáhli, můžete si zacvičit jógu Pozdrav slunce s kočičkou. Mějte se moc krásně a snad se brzy uvidíme.

vychovatelka Anita Golková