Starší příspěvky

  • expand2021 (105)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Náměty pro 22. 3. – 26. 3.

Naši milí Broučci! 

Koukám, že jaro jsme sice přivítali, ale zima se venku pořád ukazuje. Sněženky se nám schovaly pod sníh, ale sluníčko se stále dere zpoza mraky a nenechává sněženky dlouho pod sněhem. Sem tam je venku pořádně nasněženo a za chvíli je venku zase krásně. Takové aprílové počasí. No a školka? Ta je stále zavřená a přitom věřím, že už se všichni na sebe moc těšíme. Stáváme se pro sebe vzácní a musím říci, že mi každého jednotlivě alespoň připomínají fotky z našich akcí a hromadná školková fotka, kterou mám před sebou u stolečku stále. 😊 

V příloze Vám posílám další náměty a nápady, jak strávit následující týden. Tentokrát se setkáme se včelkami, které už se na venku objevují.

Tak pěkné prozkoumávání a těším se na setkání s Vámi!  

p.uč. Marcela