Starší příspěvky

  • expand2021 (104)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Aktivity pro žáky školní družiny (29. 3. – 1. 4.)

Dobrý den, milí rodiče a děti.

Týden se s týdnem sešel a připravily jsme si pro Vás další dobrovolné aktivity. Inspirace, s nimiž si můžete zpestřit volný čas. V tomto týdnu bychom si v družině povídali o blížících se Velikonocích. Určitě všichni víte, že hlavním symbolem je pomlázka pletená z vrbového proutí zdobená barevnými stuhami a také zdobená velikonoční vajíčka. Jako inspiraci máme pro Vás věneček z papíru a papírových vajíček, který si můžete vyrobit. K výrobě budete potřebovat: papírový tácek, papírovou čtvrtku na nákres vajíček, nůžky, lepidlo, pastelky, fixy, cokoliv na vybarvení vajíček a kousek provázku na zavěšení věnečku. Postup: Z papírového tácku si vystřihnete prostředek, nakreslíte a vystřihnete z papírové čtvrtky vajíčka, které si dle fantazie vybarvíte, nebo ozdobíte a nalepíte na okraj tácku foto. Na rozhýbání těla posíláme taneček s písničkou video. Na procvičení myšlení posíláme souřadnici a omalovánku pro 1. a 2. třídu.    Pro starší děti: souřadnice s tajenkou. Vypracujte si pracovní list Velikonoční tradice. A kdo bude chtít, může si vyrobit Travouna postup. Připomínáme Vám také fotografickou soutěž, zapojte se. Přejeme Vám krásný týden a klidné prožití velikonočních svátků v rodinném kruhu.

vychovatelka Alena Klečková