Starší příspěvky

  • expand2021 (104)
  • expand2020 (187)
  • expand2019 (145)
  • expand2018 (126)
  • expand2017 (49)

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Březen – 5. týden

Milí Broučkové!

Máme tu Velikonoční týden – krásné jarní svátky a ve školce  bychom barvili vajíčka, tvořili dekorace, hledali čokoládové zajíčky…Bohužel se tento týden ještě nesetkáme, ale připravila jsem pro vás několik nápadů na velikonoční tvoření, zábavu pro chytré hlavičky a šikovné ruce. Třeba si doma zasejete „jarní osení“, naučíte se některou velikonoční koledu či básničku…Velikonoce však nejsou jen o pondělní pomlázce, celý týden před Velikonocemi je spojený s lidovými tradicemi. Tak si můžeme o každém dni něco malinko povědět.  A třeba se  můžete podívat na příběh z loutkového seriálu „Chaloupka na vršku – Jak se pomlázky ztratily“. Velikonoční týden pro malé Broučky může začít… 

Pracovní list

Přeji všem krásné dny, veselé Velikonoce, ale hlavně  hodně zdraví!      

Paní učitelka Jana