Starší příspěvky

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Šablony 2

Obecní úřad

Žák

Učitel

Návštěva Velkého světa techniky

Dne 22. 11. 2021 (pondělí) pojedou děti ze třídy Broučci a Berušky do Velkého světa techniky v Ostravě – Vítkovicích na vzdělávací program Chemické pokusy pro nejmenší. Autobusem budeme odjíždět od budovy školky v 8:10. Prosíme, přiveďte děti do školy nejpozději v 7:50. Děkujeme. 

Dne 25. 11. 2021 (čtvrtek) pojedou děti ze tříd Hvězdičky a Sluníčka do Velkého světa techniky v Ostravě – Vítkovicích na vzdělávací program Programování pro nejmenší. Autobusem budeme odjíždět od budovy školky v 8:10. Prosíme, přiveďte děti do školy nejpozději v 7:50. Děkujeme.

Součástí obou návštěv bude i expozice Večerníček. Věříme, že si děti zajímavý program užijí. Pokud by se díky epidemické situaci programy rušily, dáme včas rodičům vědět prostřednictvím těchto webových stránek a nástěnek v šatnách ve školce.