Šablony 3

Doučování žáků škol

Nechte hněv stranou (Erasmus+)

Žák

Učitel

MAP

Starší příspěvky

Obecní úřad

plán akcí na měsíc duben pro MŠ

1. 4. 2022 Návštěva Divadla loutek Ostrava: třídy Hvězdičky a Sluníčka shlédnou představení O mašinkách – hlavní scéna, třídy Broučci a Berušky shlédnou představení Fuj je to! – alternativní scéna. Odjíždět budou všechny třídy v 9:30, návrat z divadla do školky kolem 12:30
11. 4. 2022 Návštěva Solné inhalační místnosti v centru Zdravíčko Krmelín – třída Sluníčka, doprava autobusem hromadné dopravy
14. 4. 2022 Velikonoční prázdniny – MŠ bude fungovat v režimu omezeného provozu, děti mezi budovami nepřecházejí, otevřené budou obě budovy a třídy budou spojeny v rámci jednotlivých budov. Zájem o docházku na tento den rodiče zaznamenají do zápisové tabulky umístěné v šatnách. Předem děkujeme za její vyplnění do středy 6. 4. 2022.
19. 4. 2022 Projektový den ve Hvězdičkách – program proběhne v dopoledních hodinách ve třídě i venku
21. 4. 2022 Projektový den ve Sluníčkách – program proběhne v dopoledních hodinách ve třídě i venku
28. 4. 2022 Jarní dílny – tvořivé dílničky s krátkým vystoupením dětí ze třídy Hvězdičky ve vestibulu a v jídelně základní školy