HURÁ do školky!

Milé děti, 1. září začíná nový školní rok 2022/2023 a my – paní učitelky a paní kuchařky – už se na vás moc těšíme! V budově Zámecká 38 přivítají nejstarší děti ve třídě Sluníčka paní učitelky Jana Slaná a Klára Konečná, ve třídě Hvězdičky paní učitelky Ivana Trybulovská a Michaela Strakošová. V budově Nad Zámkem 497 ve třídě Broučci přivítají své děti paní učitelky Marcela Bellová a Helena Klučíková a na nejmenší děti ve třídě Berušky už se těší paní učitelky Olga Machačová a Karin Falatová. Pomáhat nám bude paní asistentka Jana Kubošová.

Všechny třídy jsou čisté, vyzdobené a připravené, v šatnách už čekají věšáčky na šaty a přihrádky na přezůvky, v poličkách ve třídách už se na vás těší hračky a knížky. 

Školka bude opět otevřená každý všední den od 6:15 do 16:30. Během měsíce září budou připraveny přihlášky do zájmových kroužků pro děti ze všech tříd. Letos nás opět čekají zajímavá divadelní představení, výlety, dny v přírodě, vycházky, projektové dny, výstavy a vystoupení, hodně poznávání a hraní, cvičení a zpívání, tvoření a malování. I vy, děti, už se určitě těšíte na své kamarády. 

Přejeme vám tedy krásné poslední prázdninové dny a 1. září hurá do školky!