Starší příspěvky

Obec Stará Ves n. O.

Lyžařský výcvik Sluníčka a Hvězdičky

Od pondělí 6. 2. 2023 do pátku 10. 2. 2023 budou přihlášené děti ze tříd Sluníčka a Hvězdičky jezdit na lyžařský výcvik do areálu Skalka (Ostrava). Odjíždět budou každý den v 7:45 od školky. Prosíme rodiče, aby v pondělí 6. 2. 2023 předali děti p. učitelkám nejpozději v 7:30 v šatně !!! nikoli před budovou. Děti se budou vracet zpět do školky a na oběd v 11:35. Svačinku budou mít s sebou.

Dále žádáme, aby rodiče, kteří se v pátek 10. 2. 2023 rozhodnou zúčastnit závěrečných závodů svých dětí přímo na Skalce a budou si chtít vyzvednout a odvézt děti domů sami, aby tuto skutečnost oznámili předem !!! paní učitelce.     

Děkujeme za pochopení a přejeme dětem, aby se jim lyžařský výcvik líbil a aby se jim dařilo.

informace-pro-rodice-ms-a-zs-obecne