Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Vítejte ve školce!

      Milé děti, vážení rodiče, brzy začne nový školní rok a my, zaměstnanci mateřské školy, už se na Vás moc těšíme. Připravujeme třídy, značky, hračky a pomůcky, paní školnice a paní uklízečky mají plné ruce práce a snaží se, aby bylo se začátkem nového školního roku všechno čisté a bezpečné. Paní učitelky dělají vše pro to, aby bylo dětem ve třídách dobře, aby tam bylo útulno a dostatek místa na hraní i na učení a také k odpočinku. V poličkách a skříňkách už čekají čisté hračky, hry, barvy a štětce, v kelímcích jsou připravené barevné pastelky. V domečcích pro panenky je také všechno připraveno ke hraní a autíčka v garážích a na autodráhách už Vás netrpělivě vyhlížejí. V šatnách se prázdné přihrádky těší na Vaše přezůvky a oblečení. V hudebních koutcích jsou připravené noty k písničkám i hudební nástroje. A na stěnách Vás už vyhlížejí obrázky Vašich kamarádů.

     A tak nám nezbývá, než Vám popřát krásné a teplé poslední srpnové dny a v pondělí 4. září na shledanou!!!