Recitační soutěž I. stupeň

Ve středu 23. 3. 2022 se 30 recitátorů z prvního stupně utkalo ve školním kole recitační soutěže. Všichni už měli za sebou úspěšně zvládnutá kola třídní. Přednášející k úkolu přistoupili velice zodpovědně, i když je často potrápila tréma.  Společně jsme si vyslechli spoustu krásných básniček s pěkným přednesem. Zvláště příjemně překvapili naši prvňáčci. Foto

Jak to všechno dopadlo, ukazuje výsledková listina:

Výsledková listina:

Školní kolo recitační soutěže

 1. kategorie

  1. místo: Aneta Konečná
  2. místo: Izabela Bedaňová
  3. místo: Tomáš Bártek

 2. kategorie

  1. místo: Tomáš Jarolím
  2. místo: Jindřiška Čechová, Sofia Pallo
  3. místo: Adam Juřena

3. kategorie

  1. místo: Amálie Holaňová
  2. místo: Julie Špidlová, Viktorie Hýlová
  3. místo: Šimon Bártek