Adaptační kurz 6.A a 6.B

I tento školní rok se naši žáci 6. tříd zúčastnili adaptačního kurzu ve Spálovském mlýně. Oproti předchozím ročníkům jsme do Spálova cestovali vlakem. Pro většinu z nich to byl zážitek. Letos měli připravený program skvělí instruktoři, kteří zabavili děti i přes nepříznivé počasí. Bohužel mnoho her jsme museli hrát v místnosti jako např. rande, sázky, empatie aj. Jakmile se nám vyčasilo, vyběhli jsme ven a začali dělat venkovní aktivity (piškvorky, člověče, triatlon).

Každý z žáků si mohl vyrobit sádrový odlitek obličeje nebo ruky, který si odvezl domů. Nejvíce ohlasů měla stezka odvahy a večerní diskotéka. Při závěrečném hodnocení se mnoho žáků shodlo, že i když jim počasí nepřálo, tak se jim moc líbilo, více se poznali a sblížili. Skvělá parta!!! Foto

Eva Dohnalová, Regina Hermanová