Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

S příchodem jara

S příchodem jara toho žáci ve školní družině stihli opravdu hodně. Relaxovali při poslechu relaxační hudby, masírovali se pomocí míčků, hráli na tibetskou mísu a koshi zvonkohru, užívali si aromaterapie s přírodními oleji, cvičili jógu. Z aktivnějších činností vybírám tanec, různé pohybové hry, turnaje ve stolním fotbale, pinpongu, šachu, kopané. Hráli deskové, karetní i vědomostní hry a kvízy, lámali si hlavičky nad hlavolamy. Sázeli osení a věnovali se výtvarným činnostem za pomocí nejrůznějších technik nejenom s velikonoční tématikou. Díky paní vychovatelce Jarošové měli žáci možnost vidět i pohladit si živé kuřátka. Připravovali dárky k zápisu pro budoucí prvňáčky. Zamýšleli se nad množstvím cukru v nápojích, které pijí a pro lepší představu si navážili přesné množství cukru, které se v nápojích nachází. Počátek jara žáci prožili skutečně aktivně. foto

 

vychovatelky ŠD