Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Matematický klokan

V pátek 22. 3. jsme se opět zapojili do soutěže Matematický klokan. Celkem se soutěžilo ve čtyřech kategoriích. 

Nejmladší kategorie Cvrček pro 2. a 3. třídu se zúčastnilo celkem 54 žáků a na vítězných pozicích se umístila Amálie Šlégrová se 69 body, František Mrázek s 63 body a Vojtěch Klučik se 60 body. 

Ze čtyřiceti žáků ze 4. a 5. třídy v kategorii Klokánek zvítězila Sofia Pallo s největším počtem bodů celkem ve všech kategoriích a to s 83 body, 82 bodů získal Jakub Hyneček a Viktor Jančák 73 bodů. Všichni tři svými počty bodů porazili i starší kategorie. 

Z 53 zúčastněných v kategorii Benjamín, tedy 6. a 7. tříd zvítězila Amálie Holaňová s 61 body, Anna Velímová s 60 body a Josef Chmelař se 49 body. 

A v kategorii pro nejstarší žáky 8. a 9. tříd, v kategorii Kadet, máme z celkového počtu 42 žáků celkem 5 vítězů, protože na 1. místě se umístila Dita Zimová a Michal Kantor se 63 body, 62 a 2. místo získal Hynek Boháč a 3. místo obsadili také dva soutěžící, Lenka Folvarčná a Tadeáš Pavelka se 61 body. 

Všem zúčastněným moc gratulujeme.

Lucie Pilátová a Jana Boháčová