Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Řemeslo má zlaté dno

Ve středu 26. ledna se žáci našeho 9. ročníku zúčastnili praktické soutěže ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO. Soutěž se konala v Ostravě – Hrabůvkce v kulturním domě K-Trio. Za naši školu soutěžily 4 družstva, z toho jedna skupina ve složení Filip Janošec, Agáta Humplíková, Karolína Aujezdská, Tomáš Stareček a Jan Švesták postoupila mezi tři nejšikovnější družstva a získali krásné ceny – sportovní baťohy. Žáci si vyzkoušeli praktické činnosti z různých oborů, které se vyučují na ostravských středních a učňovských školách. Ze čtrnácti stanovišť bylo nejoblíbenější vyrábění míchaných nápojů a palačinek. Někteří naši žáci projevili značnou zdatnost nejen ve sportovních disciplínách, ale i například praktického zapojení el. zvonku. Foto

Jana Boháčová