Sluníčka v dubnu 2022

22. dubna se slaví Den Země, a tak jsme vyšli do přírody. Šli jsme směrem na Proskovice, přešli jsme hlavní cestu a vstoupili do "Kociánového lesa". S sebou jsme měli odpadkové pytle různých barev a třídili jsme a čistili naši vesnici. V lese jsme pozorovali sasanky, orseje a cítili jsme i vůni medvědího česneku. Za lesem na louce u řeky Ondřejnice jsme si udělali piknik a posvačili. Poté jsme se šli projít kolem řeky a pozorovali jsme splavy na řece. Nakonec jsme si poběhali s barevnými fáborky krepového papíru na louce. A protože foukal i větřík, tak to byla docela zábavná hra. Zpátky do školky jsme prošli kolem řeky Ondřejnice a vyšli jsme až u mostu pod naší školkou, prostě celý den v přírodě.