Balonek – „Moje rodina… 2022. “

Od dubna do května 2022 mohli žáci a studenti posílat své výtvarné práce do soutěže Balonek – téma „Moje rodina… 2022. ” Do výtvarné soutěže, rozdělené na 4 věkové kategorie, přišlo rekordních 213 výtvarných prací. V každé kategorii bylo uděleno 1. až 3. místo a také cena publika.

Celá tato výtvarná akce byla velmi zdařilá. Výtvarné práce žaků naší školy se velmi líbily. Do hlasovacího kola postoupili: Matouš Novobílský (kategorie 12-13 let), Amálie Holaňová a Viktorie Hýlová – (kategorie 10-11).

https://www.balonek.cz/souteze/vytvarne-souteze/

Amálie Holaňová se svou výtvarnou prací obsadila ve své kategorii krásné 1. místo. Gratulujeme.

Oficiální předání cen proběhlo v neděli 22. května 2022 na festivalu Ostravský kompot za účasti předních představitelů města Ostravy. Obrázek 

Anna Srba