Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Malý vánoční jarmark

Poslední listopadový pátek jsme  rozsvítili vánoční stromečky ve škole a uspořádali malý vánoční jarmark. Celá akce byla předehrou pro tradiční rozsvěcení obecního vánočního stromu u zámku. Všechny děti se společně s paní učitelkami snažili připravit zajímavé vánoční ozdoby a pamlsky. Dětem v mateřské škole také hodně pomohli rodiče, ale ve škole už to opravdu byla práce samotných žáků. Někteří se nemohli dočkat, až přijde maminka a tatínek a jejich dílko si zakoupí. Vystoupení  s vánočními koledami bylo v režii p. uč Hýlové a p. uč. Forala ze ZUŠ Brušperk, u zámku vystoupila naše Sluníčka s p.uč Slanou a s doprovodem p. uč. Boháčové.

Vážení rodiče a přátelé školy, velice děkujeme za vaši účast a podporu této akce. Výtěžek využije MŠ  na realizaci výletů a žákům školy zakoupíme prvky pro relaxaci o přestávkách – např. pingpongový stůl. Krásný a pohodový adventní čas.

Foto