Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Lyžařský kurz

I tento školní rok se naši žáci 7. ročníku zúčastnili lyžařského výcviku. Oproti předchozím ročníkům jsme letos vyrazili na chatu P.O.M.A. v Malenovicích. Sněhové podmínky byly skvělé, svah byl krásně upravený a měli jsme jej skoro sami pro sebe. Děti byly rozděleny do dvou družstev: lyžaře a nelyžaře. Všichni byli moc šikovní, družstvo nelyžařů dokonce už druhý den jezdilo na vleku a sjíždělo celý kopec. Družstvo lyžařů krásně natrénovalo carvingové oblouky.

Třetí den výcviku jsme v rámci odpočinkového odpoledne vyrazili do Malenovic, kde děti postavily úžasné sněhuláky. Večery jsme trávili společně v klubovně, kde nás každý večer bavila jiná skupinka žáků. Program byl vždy nápaditý, všichni se skvěle bavili. Velký úspěch měla také závěrečná diskotéka. Lyžování zdar. Foto

Lucie Velímová