Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Školní družina – 3. oddělení

Prvňáci ve třetím oddělení školní družiny si zimní období užívají naplno, i když sněhové nádilky bylo prozatím méně. Z aktivit, kterých se žáci mohli účastnit, vybíráme například: natírání a upevnění krmítka pro ptáky na školním dvorku a pozorování krmících se ptáčků, zaměření na smyslové vnímaní: poznávání ovoce a zeleniny pouze podle čichu a vůně, zvukové pexeso. K probíhající celoroční hře s názvem Cesta kolem světa si žáci přiblížili Severní a Jižní Ameriku povídáním a tvořením k tématu. Plavili se po Amazonce, vyráběli lamy, papoušky, tučňáky, indiány a indiánské čelenky. Motoriku a koordinaci těla trénovali sbíráním knoflíků bosými nohami a pohybovými hrami. Pořádně se vyřádili i u tancování na oblíbený Just dance. Jak se jim aktivity líbí můžete vidět na foto.

Jana Klečková, Pavla Lisníková