Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Matematický klokan 

V pátek 17.3. jsme celou naši školu, kromě prvního ročníku, zapojili jako každý rok do především logické soutěže Matematický klokan. Žáci se zúčastnili ve všech čtyřech kategoriích pro ZŠ – Cvrček, Klokánek, Benjamín a Kadet. Mezi nejúspěšnější se v nejmladší kategorii Cvrček pro 2. a 3. třídu zařadili Alice Pilátová (1. místo), Klára Jarecká (2. místo) a František Mrázek a Petr Uherek (3. místo). Žáci 4. a 5. tříd Jakub Hyneček (1. místo), Valentýna Slámová (2. místo) a Sofia Pallo (3. místo) se úspěšně probojovali na vítězné pozice v kategorii Klokánek. Mezi 6. a 7. třídou v kategorii Benjamín, s ročníkovou výhodou, se na vítězných příčkách umístili sedmáci Veronika Hýlová (1. místo), Hynek Boháč (2. místo) a Filip Palička (3. místo). Mezi nejstaršími zvítězil žák osmé třídy Marek Koval (1. místo) a zbylé vítězné pozice obsadili deváťáci Jakub Volný (2. místo) a Klára Palagyiová (3. místo). Všem vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Foto

Jana Boháčová, Lucie Pilátová