Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Chemie na hradě 

Na závěr školního roku žáci 8. a 9. tříd naposledy společně vyjeli na Slezskoostravský hrad. Každoročně se tam koná akce zvaná „Chemie na hradě“, která má žákům ukázat zajímavosti z přírodních věd. Naši žáci se mohli nejen podívat, ale také vyzkoušet řadu zajímavých pokusů z chemie, fyziky, matematiky, biologie a ekologie. Někteří se zapojili do soutěží a odměnou jim byl sladký pamlsek a upomínkový předmět v podobě náramku. Všichni jsme si tento přírodovědný den užili. Foto

                                                                                                                                                                                                                                            Eva Dohnalová Šimečková, Lucie Pilátová