Školní rok 2023/2024 zahájen

Nový školní rok jsme zahájili za pěkného počasí společně se všemi žáky na školním hřišti. Tradičního slavnostního zahájení se zúčastnil pan starosta Bc. Ondřej Sedlář a také pan farář Mgr. Jakub Dominik Štefík. Letos jsme přivítali celkem 260 žáků školy, z toho 36 prvňáčků a 4 nové žáky, kteří přestoupili z Krmelína a Brušperka. Všichni zaměstnanci se snažili připravit pro naše žáky ty nejlepší podmínky. Nově jsme do našeho kolektivu přijali p. uč. Mgr. Petru Zajícovou, Mgr. Veroniku Chrástkovou, která bude také vykonávat funkci speciálního pedagoga a vychovatelku školní družiny Anetu Bajgerovou. Poděkování patří panu Milanu Sýkorovi za záznam slavnostního uvítání.

Při slavnostním uvítání jsme ocenili také Vojtu Poláška, žáka 3. A třídy, který o prázdninách společně s maminkou poskytl první pomoc ženě, který zkolabovala na ulici. Právě on si z okénka v autě všiml paní ležící na chodníku. Zachoval se všímavě a příkladně a je určitě vzorem pro své spolužáky.

Přeji všem poklidný a úspěšný školní rok

Foto – společné zahájení        Foto – uvítání prvňáčků