Sportovní den mládeže

Žáci naší školy se letos zúčastníli 1. ročníku semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.
Celkem 63 žáků bylo rozděleno do  osmi týmů a na čtyřech hřištích hráli proti sobě fotbal, florbal, házenou a frisbee. Žáci předvedli, že umí pracovat v týmu, který byl věkově velmi různorodý, od 2. do 8. ročníku. Týmy si zvolily název a svého kapitána. Byli velice šikovní a zvládli organizaci a výkony, důraz byl kladem na zodpovědnost žáků samých. Vítězný tým pak předvedl finálové klání v hodu všemi míči a talířem do malé branky. Přibyla také disciplína s tenisovou raketou a míčkem. Vítězem se stal tým Decathlon a vítězem celého týmu Kristýna Kolková z 3.B. Všichni sportovci naplnili heslo turnaje: “Není dnes důležité vyhrát, ale opustit hřiště s úsměvem na tváři”.
Sportovní akce ve Staré Vsi nad Ondřejnicí se konala za finanční podpory obce Stará Ves nad Ondřejnicí, za což děkujeme. Zvlášť poděkování patří organizátoru panu Mgr. Janu Váňovi. Foto