Obvodní kolo recitační soutěže

V úterý 6. 2. 2024 se uskutečnilo v ZŠ Vojtěcha Martínka v Brušperku obvodní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo 75 žáků z deseti okolních škol. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategorii 1. tříd nás zastupovali Matúš Janešík, Stella Pallo a Tereza Uherková. V kategorii 2. a 3. tříd soutěžily Izabela Bedaňová, Klára Boháčová a Lucie Jarolímová. Sarah Vítová, Sofia Pallo a Jindřiška Čechová reprezentovaly naši školu v kategorii 4. a 5. tříd. V obrovské konkurenci nakonec uspěly Sarah Vítová ze 4. třídy, která vybojovala krásné třetí místo, a Stella Pallo z 1.A, která se umístila ve své kategorii na úžasném druhém místě a postupuje tak do okresního kola, které se bude konat začátkem března v Třinci.

Vítězům gratulujeme a všem recitátorům děkujeme za jejich výborné výkony a reprezentaci naší školy. Foto

Lucie Velímová