Atletika – 2.stupeň

K závěru školního roku patří atletický boj škol i jednotlivců o Pohár povodí Ondřejnice v Brušperku. Letošní datum bylo stanoveno na 5. 6. 2024. Pan učitel Havránek a pan školník Koblížek se tradičně s velkou skupinou sportovců rozcvičovali jízdou na kolech na cestě do Brušperka. Naše malá skupinka dívek dorazila autobusem. Konkurence byla silná, naši atleti se snažili, ale nepodařilo se jim obhájit 2. místo. Přesto jim patří poděkování za reprezentaci školy. Medaile získali Linda Sítková  za 1. místo ve vytrvalostním běhu a 1. místo ve skoku dalekém, Johanka Sítková za 2. místo ve skoku dalekém, Amálie Holaňová za 3. místo ve sprintu a Jan Ritzka za 3. místo v hodu. Foto

Celkové pořadí:

  1. místo Kozlovice
  2. místo Brušperk
  3. místo Palkovice
  4. místo Stará Ves nad Ondřejnicí
  5. místo Petřvald
  6. místo Hukvaldy
  7. místo Fryčovice

Romana Němcová, Leoš Havránek