Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Školní výlet

Dne 21.6. 2022 se třídy 3., 4., 5.A, 5.B zúčastnily školního výletu. Cílem byla návštěva Kovozoo ve Starém Městě a Archeoskanzenu Modrá. Cesta trvala sice dlouho, ale výlet opravdu stál za to. Kovozoo je jedinečná ZOO, kde jsme viděli zvířata v životní velikosti vyrobená z kovového odpadu, muzeum veteránů atd. V Archeoskanzenu jsme se zúčastnili programu pro školy Týden na Velké Moravě. Na různých stanovištích se děti například dozvěděly, jaké látky a oděvy se používaly, jak se pekly placky nebo jak se tehdy vyučovalo. Počasí nám přálo, výlet se vydařil a všude se nám moc líbilo. Foto

                                                                                                                           Sylva Janečková