Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Velká cena malých zoologů

Dne 15. 9. 2022 se vybraní žáci 4. a 5. tříd zapojili do soutěže VELKÁ CENA MALÝCH ZOOLOGŮ. Téma soutěže bylo MADAGASKAR. Předpověď počasí byla docela špatná, ale vše nám nakonec vyšlo a pršet začalo, až jsme se vraceli ke škole.

Děti se rozhodly, že raději poběží celou trasu, takže do cíle se vracely uřícené a zpocené. Volný čas po soutěži jsme využili ke krátké prohlídce ZOO. Děti si fotily zvířata, viděly některá mláďata a vyzkoušeli si cestu do ZOO i zpět hromadnou dopravou.

V soutěži bylo 71 družstev. Naše družstva se umístila takto:

13. místo Dravé lišky

24. místo Trsající fosy

28. místo Antilopy

56. místo Nejchytřejší lemuři

Těšíme se na další ročník. Foto                                               

                                                                                   Hana Cholevová, Sylva Janečková