Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Halová kopaná

V úterý 15. a ve středu 16. listopadu se ve Staré Vsi nad Ondřejnicí uskutečnila okrsková kola v halové kopané. Turnaje se, jako každý rok, účastnila základní škola Brušperk, Fryčovice, Hukvaldy a Stará Ves nad Ondřejnicí. První den odehráli svůj turnaj žáci šestých a sedmých tříd. Chlapci odehráli velmi kvalitní zápasy a zaslouženě vybojovali krásné 2. místo. Druhý den nastoupili ke svým zápasům chlapci osmých a devátých ročníků. Tady naši žáci naplno ukázali svoji fotbalovou kvalitu a s přehledem turnaj vyhráli, kdy ze šesti odehraných zápasu pět vyhráli a pouze jeden remizovali.  Všem žákům, kteří turnaj odehráli, moc děkujeme a věříme, že si turnaj užili. Sláva vítězům, čest poraženým. Výsledky 6. – 7. ročník  Výsledky 8. – 9. ročník   Foto

Leoš Havránek