Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Kroužky školní družiny

Vychovatelky školní družiny letos vedou tyto kroužky: pohybový kroužek – v něm žáci hrají pohybové, míčové, soutěživé hry skupin i jednotlivců. Při zdolávání překážek zlepšují svou motoriku koordinace těla, orientaci v prostoru, upevňují svá přátelství. V kroužku šikovné ručičky rozvíjejí žáci svou představivost, fantazii, kreativitu, ale taky jemnou motoriku. Používají různé tradiční i méně používané techniky a materiály. V kroužku vaření žáci zkoušejí samostatně připravovat jednoduché pečené a nepečené pokrmy, učí se správnému stolování, co si připraví, to si taky snědí. Výjimkou bylo pečení cukroví, určené k prodeji, na vánoční jarmark. Jak se jim v kroužcích líbí můžete zhlédnout na foto.

Jana Klečková