Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Koncert v polské Twardorzeczce

V pátek 15. 12. 2023 jsme se po kovidových letech zúčastnili mezinárodního koncertu našich partnerských škol. Vystoupení letos organizovala polská Základní škola w Twardorzeczce. Naše děti – Písklata společně s malou Ondřejnicí – vystoupily hned po žácích Základní školy Milana Mravca v Rakové, a koncert zakončili polské děti. Vystoupení všech tří škol bylo velmi pěkné a všem se navzájem velmi líbilo. Měli jsme možnost prohlédnout si školu, společně jsme poobědvali ve školní jídelně a děti pak společně strávily poobědový odpočinek. Ten však byl věnován společným rozhovorům, tanci a zábavě. Loučení bylo těžké. Všichni jsme si popřáli krásné nadcházející svátky. Děkujeme panu řediteli Piotru Tlalkovi za organizaci této akce. 

Foto