Zápis ze schůze výboru SRPŠ ze dne 13. dubna 2022

  1. Jarmark – zapojení SRPŠ – 28.4. 2022 – 16 h. Příjde : Špidlová, Dekleva, Galásková, Kunčárová, Vacková, Janošková, Paličková?, Javorková, Čejková. Dodatečně přislíbili účast: Lednická, Štegnerová
  1. Holky ze SRPŠ napečou slané buchty a ostatní občerstvení, Kunčárová – mafíny, Čejková – slané, Janošková – tmavé mafíny, Špidlová – slané štrůdly, ostatní – překvapení – nejlépe slané. Sbor učitelů napeče sladké koláčky, Paličková – káva.
  2. Vybrané dobrovolné vstupné i za připravené pochutiny sborem SRPŠ bude využito na dětský den, volnočasové aktivity, mc donald cup atd.
  3. Další akce – 4.6. od 10-14h Den otevřených dveří – vystavené práce, projekty dětí a prohlídka celé školy; 23.6.2022- loučení s 9.ťáky. Vystoupení ZŠ a MŠ na Den matek, Den dětí v rámci školy
  4. Sběr – agitace – Vyrobí letáček Míša 
  5. Info: 4 děti ZŠ a 1 v MŠ z Ukrajiny, maminka dětí v kuchyni ZŠ. Učitelé a někteří rodiče sponzorují stravu (do konce školního roku) ukrajinských dětí a kurz dětí v ČJ.
  6. Zřizování ISIC karet pro děti ZŠ –rodičům nabídnuta možnost do 20.4. dát žádost o ISIC kartu- bude se používat ke vstupu a do ZŠ i na obědy místo čipu. Možnost využití slev např. u Mc Donalds, KFC, Knihy Dobrovský, Alza a další.

Přítomní:

Mgr. Michaela Janošková DiS. (Broučci), Mgr. Veronika Dekleva (Berušky), Veronika Vacková (Hvězdičky), Anna Zahradníková (2., Sluníčka), Veronika Vacková (Broučci) Ing. Pavel Raška (4.A), Ing. Ing. Lenka Špidlová (5.B), Ing. Petra Paličková (6.), Marie Javorková (7.B), Lenka Čejková (9.), Eva Galásková (2.A)

Mgr. Yvetta Kunzová, Hana Cholevová, Romana Němcová

Omluvení:

Martina Lednická (1.A), Romana Chrenková (1.B), Ing. Václav Šmýra (7.A), Mgr. Monika Štegnerová (8.), Kateřina Bukovická (Sluníčka)

Zapsala dne 13.4. 2022, Lenka Čejková a Ing. Lenka Špidlová