Dotace

Starší příspěvky

Jazyková učebna

Obec Stará Ves n. O.

Začínáme s aplikací Twigsee

Vážení rodiče, 

od pondělí 29. 4. 2024 začínáme používat aplikaci Twigsee. Tato aplikace má za úkol usnadnit administrativu v mateřské škole a také Vám, rodičům, usnadnit omlouvání vašich dětí, sledování informací ze školy a celkovou komunikaci se školou. 

Tato aplikace byla zvolena také proto, že koresponduje s aplikací Bakaláři, kterou budete používat, až Vaše děti nastoupí k povinnému školnímu vzdělávání. Dalším důvodem je, že elektronická dokumentace v mateřských školách bude od roku 2025 povinná.   

V pondělí 29. 4. 2024 tedy budete elektronicky vyzváni k přihlášení do této aplikace a poté už můžete nejen omlouvat své děti elektronicky, ale také sledovat dění ve školce, prohlížet si fotografie, dozvídat se, co Vaše děti ve školce čeká, co zažily nebo co budou na další dny potřebovat.

Od tohoto data bude používání aplikace Twigsee spíše zkušební, od září 2024 pak ji budeme spolu s Vámi už používat “naostro”.

Věříme, že až se s aplikací seznámíte, usnadní Vám nejen komunikaci se školou, ale pomůže Vám připravit se na používání podobné aplikace v základní škole. 

Děkujeme za pochopení a spolupráci a přejeme Vám, aby Vám používání aplikace pomohlo šetřit čas i starosti.